Sinful Darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinful Darkness

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Siren (Cazibesiyle Aldatan Kadın)

2 posters
YazarMesaj
La Reine Morte
Baş Vampir
La Reine Morte

Siren (Cazibesiyle Aldatan Kadın) Empty
MesajKonu: Siren (Cazibesiyle Aldatan Kadın)   Siren (Cazibesiyle Aldatan Kadın) EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 5:08 pm

Laura son derece saygın bir geçmişi olan çekici bir kızdı. Hemen hemen yürümeye başlar başlamaz, ailesine yardım etmek için çalışmaya başladı. On altı yaşına girdiğinde, satış memuru olarak rüya gibi bir iş buldu. Işyerinde birkaç gün içinde, kendisiyle çıkmasını kabul edene kadar peşini bırakmayan, tuttuğunu koparan bir adam olan Miguel ile tanıştı. Sadece tanışmalarının birkaç haftasının sonrasında bir akşam, Miguel ona evlenme teklif etti. Laura bu teklifi kabul etti, ve o gece ilk kez birlikte oldular.

O tutkulu geceden sonra, her şey değişti. Miguel onu görmeyi reddetti. Kısa bir süre sonra, Laura hamile olduğunu fark etti ve bunu mümkün olduğunca saklamaya çalıştı. Ailesi sonunda bunu anladığında, Laura’yı evden kovdular. Bebeği hasta ve zayıf doğdu. Gidecek hiçbir yeri yoktu. Laura Miguel’e döndü ve ona yardım etmesi için yalvardı. O ise Laura’ya hayatının dışında kalması gerektiğini söyledi.

Laura göl etrafında dolaştı. O ve bebeği kayboluncaya kadar suya doğru yürüdü.

Birkaç hafta sonra, Miguel esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. O günden sonra dışarda içki içen veya eşleriyle alay eden erkekler de kayboldu, tüm bu olanlar sırasında karanlık şehrin rüzgarlı sokakların arasından gizemli bir kadın görüldüğü söylendi.

Birkaç hafta sonra, Miguel esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. O günden sonra dışarda içki içen veya eşleriyle alay eden erkekler de kayboldu, tüm bu olanlar sırasında karanlık şehrin rüzgarlı sokakların arasından gizemli bir kadın görüldüğü söylendi.
https://sinfuldarkness.yetkin-forum.com
Ashléy Sorcha Kuran

Ashléy Sorcha Kuran

Siren (Cazibesiyle Aldatan Kadın) Empty
MesajKonu: Geri: Siren (Cazibesiyle Aldatan Kadın)   Siren (Cazibesiyle Aldatan Kadın) EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 10:06 pm

Okumuştum ben bunu. Hatta bir ara bir mangada geçmişti ama çıkaramadım şimdi O.o

1 sayfadaki 1 sayfası